,,Zdrowo i Kolorowo” -kolejne zajęciach w ramach realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Unii Europejskiej „Siemianowickie Bajtle”.

,,Zdrowo i Kolorowo” – kolejne zajęciach w ramach realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Unii Europejskiej „Siemianowickie Bajtle” opierały się na wyjaśnieniu dzieciom właściwości wody oraz uzasadnieniu dlaczego warto ją wybierać zamiast słodzonych napojów. Dyskutowaliśmy o tym, jak woda wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie oraz energię do codziennej pracy i zabawy 💦. Nie zabrakło również degustacji wody niegazowanej, gazowanej, mineralnej i źródlanej. Dzieci przekonały się, że woda jest nie tylko zdrowa, ale wyjątkowo smaczna 🧊💦💧